Formátování bakalářské práce

Korektury bakalářské práce zahrnují nejen jazykovou a stylistickou korekturu, ale i formátování. Student musí při psaní práce zajistit 3 věci:

  • Napsat práci v daném rozsahu.
  • Zajistit jazykovou a stylistickou bezchybnost.
  • Zajistit splnění formálních náležitostí ze strany školy.

Formátování bakalářské práce

Významnou částí celkového hodnocení práce je právě její formální stránka (lidově řečeno „jak práce vypadá“). Formátování stanovuje vše od okrajů přes přesný vzhled titulních stran, velikosti záhlaví, zápatí, umístění log, formátování tabulek, obrázků, vzhled automatických obsahů, číslování stran, typů písma atd.

Formátování bakalářské práce má jasně stanovená pravidla, která si každá škola stanovuje v metodickém pokynu, nařízení rektora či šabloně. Praxe ukázala, že metodické pokyny nejsou dostatečně návodné pro studenty, proto řada škol vytvořila šablony s předem stanoveným formátem a styly.

Ani šablona, ani pokyny však nenahradí schopnost formátovat text v příslušných textových editorech. Formátování bakalářské práce není těžkou disciplínou, avšak právě tato část korektury bakalářské práce se může stát noční můrou, navíc velmi časově náročnou.

Pokud využijete možnost realizace formátování bakalářské práce od profesionálů, získáte úsporu času a jistotu, že se v práci nebudou nalézat zakázané prvky, že budete mít k dispozici skutečně automatické seznamy, obsah a podobně. Služba s názvem vizuální korektura práce obsahuje formátování dle nařízení školy plus úpravu citací v příslušném stylu, který požaduje škola. Úprava citací probíhá na obou místech: v seznamu literatury i přímo v práci.

Cílem této služby je umožnit studentům se maximálně soustředit na obsahovou a odbornou stránku práce do poslední chvíle před odevzdáním. Formátování práce provádíme i v expresních termínech. Korektury bakalářské práce tohoto typu provádíme již řadu let a máme za sebou několik tisíc prací. Flexibilně reagujeme na průběžné změny v nařízeních a šablonách škol, takže Vaše práce bude vždy aktuálně upravena.

Formátování bakalářské práce v kombinaci s jazykovými korekturami bakalářské práce tvoří výhodnou kombinaci, která Vám zajistí 1× vazbu práce a dopravu zcela zdarma. Nikam tedy nemusíte chodit, vše si domluvíme online a obdržíte práci na Vámi stanovenou adresu.

Veškeré provedené korektury bakalářské práce vidíte, přijmete a máte ihned k dispozici finální dokument, který můžete použít pro konzultaci s vedoucím či k odevzdání do systému školy. Formátování patří mezi zcela legální korektury bakalářské práce. Pokud byste měli zájem pouze o dílčí úpravy textu, jako jsou například úprava číslování, generování obsahu, seznamy tabulek, grafů a obrázků, stačí napsat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či vyplnit online objednávku na webu. Cena za dílčí úpravy bude stanovena individuálně na základě Vašeho požadavku.

STUDENTSKÁ AKCE
VAZBA PRÁCE ZDARMA

JAZYKOVÁ
a STYLISTICKÁ korektura
ZA JEDNU CENU

FORMÁTOVÁNÍ
VČETNĚ CITACÍ

PRACUJEME
O VÍKENDECH I SVÁTCÍCH